GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Katt-kanna 12409235
nr 1240 9235
Katt-kanna
Hummel. Höjd: 21
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:07:22
100 kr
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)